Strona internetowa dla fotografa

Szybkie. Piękne. Indywidualne.

Stwórz stronę internetową w dobrej atmosferze

Jak działam?

Przede wszystkim – nie owijam w bawełnę 🙂 Branża stron www dla fotografów jest specyficzna. Często strony tworzy się na nielegalnym oprogramowaniu, robiąc je na rok-dwa, a później klient zostaje z czymś co powoli się sypie, aż musi po czasie reanimować stronę i wydawać kolejne pieniądze. Ja podchodzę do sprawy na poważnie, a strony które tworze zarabiają latami, nie przysparzając problemów. Może o tym świadczyć grono ludzi, dla których tworzyłem witryny. m.in. Adam Trzcionka, Sebastian Nandryka, Dawid Mazur, Jakub Nowotyński, Natalia Orce i wiele innych. Realizacje można zobaczyć na mojej stronie https://whitesite.pl/

Zacznę może od tego, jak buduję strony. Działam na natywnym edytorze WordPressa – Gutenbergu. Nie przerabiam gotowych stron, chyba że są zbudowane na motywie Blocksy – jest to podstawa mojej pracy i środowisko, które pozwala mi uzyskiwać bardzo dobre rezultaty na stronach i wdrażać dowolne projekty graficzne. W cenie wykonania strony otrzymujesz ode mnie płatną wersję motywu oraz roczne kody licencyjne na wtyczkę do formularza kontaktowego – aby zapewnić jak najlepsze działanie strony. Po roku możesz we własnym zakresie przejść na wersję darmową, lub


I właśnie – projekty 🙂 Mogę wykonać stronę albo z gotowego projektu graficznego – takiego ułożonego przez grafika, lub Ciebie, albo poskładać ją sam, wedle mojej bazy podstron, bloków itd. Sam jestem freelancerem, więc po trochu grafikiem, wdrożeniowcem, programistą itd. Większość stron w moim portfolio składałem sam, natomiast jest kilka projektów, które odwzorowywałem z gotowego projektu – zwykle przy ambitniejszych stronach z pomysłem i wymyśloną kreacją. Sam nie zajmuje się tworzeniem grafik, rysowaniem itd. Jeżeli masz swoje brandowe grafiki lub tekstury – oczywiście mogę je wdrożyć.

Przykłady stron składanych przeze mnie:
https://flamesandroses.com
https://dawidmazur.pl
https://rafalmazur.com.pl
https://bluelilyweddings.com
https://fotoreportazslubny.com
https://patrykszypula.com
https://magd
askierska.pl

Przykłady stron wykonywanych z wcześniej przygotowanych projektów:
http://natorce.com
https://stompor.pl
https://thebowlbook.pl
https://kplusarchitekci.pl
https://felicydaze.com
https://raymundaboho.com

Projekty indywidualne wyceniam oczywiście osobno, ponieważ często customowe rozwiązania mogą wymagać zupełnie innych nakładów pracy. Przy założeniu, że stronę składam ja – opracowujemy na początku założenia designu – kolorystyki, stylu itd. Raz potwierdzone – zostają już i wedle nich tworzę stronę. Nauczony doświadczeniem – nie godzę się na kilkukrotne zmienianie koncepcji. Wracając do początku – jeżeli ktoś ma bardzo ambitne plany – proponuje najpierw stworzenie projektu strony a później wycenę jego wdrożenia 🙂

Rafał Mazur

Twórca Whitesite.pl

Dlaczego czuję, że jestem na odpowiednim miejscu? Ponieważ jako fotograf potrafię doradzić Ci najlepiej w kwestii Twojej nowej strony internetowej. Będę w stanie nie tylko zaprojektować dla Ciebie szatę graficzną i stworzyć szybko działającą stronę, ale pomogę Ci również z wyborem zdjęć oraz pokazaniem ich z jak najlepszej strony.

Doświadczenie z branżą ślubną pozwala mi lepiej zrozumieć Twojego odbiorcę i znaleźć takie rozwiązania, aby trafić do niego jak najlepiej.

Tak mówią o nas nasi klienci

Wybór Whitesite.pl to jedna z najlepszych decyzji biznesowych w ostatnim czasie. Szybko i profesjonalnie stworzyli nowoczesną stronę internetową, z której jestem w pełni zadowolony. Partnerska atmosfera i dobry kontakt z Rafałem zaowocowały doskonałym efektem końcowym. Strona wpisuje się w najnowsze trendy i jest w pełni przygotowana pod wymagania wyszukiwarek. Szczerze polecam!
Bartosz Płocica
Strona internetowa to moje główne narzędzie pracy. Na przestrzeni lat pracowałem nad nią sam lub zlecałem usługodawcom, którzy nie potrafili stworzyć jej tak, jak miałem ją w głowie. Whitesite wyszło naprzeciwko moim oczekiwaniom, zmierzyło się z nimi i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Strona jest szybka, przemyślana, ładna i wreszcie jestem z niej w 100% zadowolony. Ekspresowy czas realizacji był dodatkowym atutem. Serdecznie polecam.
Dawid Mazur

Ile to kosztuje?

Jeżeli zajmuję się wszystkim od A do Z wraz z zaprojektowaniem strony, cena oscyluje w granicy 3500-5000zł brutto. Po prawej wrzucam dla Was przykładową ofertę strony oraz to, co dostaniecie ode mnie w tej cenie.
Przykładowa oferta na nową stronę fotograficzną
rozmowa wstępna w celu ustalenia designu strony i założeń na cały projekt
doradzenie w kwestii hostingu oraz jego wybór i konfiguracja
skonfigurowanie poczty firmowej wraz z podłączeniem pod zewnętrzny klient
instruktaż przygotowania tekstów
pomoc z wyborem i przygotowaniem zdjęć
niezliczoną ilość rozmów, wsparcia i pomocy podczas tworzenia pomysłu na stronę 🙂
wykonanie 4-5 zakładek – w zależności ile obejmuje projekt
dopasowanie strony dla tabletów i telefonów
optymalizacja i konfiguracja SEO
nauka korzystania ze strony
~4500PLN
Co uznajemy za największy atut Whitesite.pl? To, że nie zostawiamy użytkownika z nie do końca skończoną stroną, którą musi np. wypełnić treściami. Zawsze dopracowujemy całość aż do momentu publikacji w internecie, a następnie uczymy Cię korzystania ze strony, przez lekcję online którą można w późniejszym czasie odtworzyć. Następnie przez kolejne 4 miesiące sprawdzamy poprawność działania strony, zabezpieczamy ją cotygodniowym backupem i aktualizujemy. Po tym okresie możliwe jest wykupienie subskrypcji opieki, aby móc w spokoju korzystać ze strony która jest na bieżąco aktualizowana i pilnowana przez Whitesite.pl.

Rafał: Drugi, w mojej opinii, istotny plus to to, że sam oprócz tworzenia stron www, fotografuję śluby. Jestem w stanie doradzić z układem treści który trafi do potencjalnego klienta, pomóc w doborze zdjęć, ewentualnie zmienić samemu np. format zdjęcia. Dbamy o to, aby strona nie tylko „była”, ale była zrobiona z duszą z poczuciem fotograficznego stylu.