Strona internetowa dla fotografa

Szybkie. Piękne. Indywidualne.

Stwórz stronę internetową w dobrej atmosferze
Indywidualne projekty
Estetyka i skrupulatność
Wsparcie
Zajmuję się tworzeniem szybkich i funkcjonalnych stron internetowych dla fotografów, opierających się na autorskich projektach. Nie wykonuję stron z gotowych motywów graficznych. Przede wszystkim strona musi pokazać cały fotograficzny dorobek z jak najlepszej strony, musi być estetyczna i zgodna z fotograficznym stylem. Zanim przedstawię ofertę, chciałbym, żebyście poznali mój styl i obejrzeli kilka ostatnich realizacji przekazanych dla klientów.

Rafał Mazur

Twórca Whitesite.pl

Dlaczego czuję, że jestem na odpowiednim miejscu? Ponieważ jako fotograf potrafię doradzić Ci najlepiej w kwestii Twojej nowej strony internetowej. Będę w stanie nie tylko zaprojektować dla Ciebie szatę graficzną i stworzyć szybko działającą stronę, ale pomogę Ci również z wyborem zdjęć oraz pokazaniem ich z jak najlepszej strony.

Doświadczenie z branżą ślubną pozwala mi lepiej zrozumieć Twojego odbiorcę i znaleźć takie rozwiązania, aby trafić do niego jak najlepiej.

Opinie od klientów

Wybór Whitesite.pl to jedna z najlepszych decyzji biznesowych w ostatnim czasie. Szybko i profesjonalnie stworzyli nowoczesną stronę internetową, z której jestem w pełni zadowolony. Partnerska atmosfera i dobry kontakt z Rafałem zaowocowały doskonałym efektem końcowym. Strona wpisuje się w najnowsze trendy i jest w pełni przygotowana pod wymagania wyszukiwarek. Szczerze polecam!
Bartosz Płocica
Strona internetowa to moje główne narzędzie pracy. Na przestrzeni lat pracowałem nad nią sam lub zlecałem usługodawcom, którzy nie potrafili stworzyć jej tak, jak miałem ją w głowie. Whitesite wyszło naprzeciwko moim oczekiwaniom, zmierzyło się z nimi i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Strona jest szybka, przemyślana, ładna i wreszcie jestem z niej w 100% zadowolony. Ekspresowy czas realizacji był dodatkowym atutem. Serdecznie polecam.
Dawid Mazur

Ile to kosztuje?

Każdy przypadek oraz strona wyceniana jest przeze mnie indywidualnie. Ma na to wpływ wiele czynników, takich jak stopień zaawansowania designu, ilość zakładek, dodatkowe elementy niestandardowe czy wdrożone systemy. Co oferuję w ramach przygotowania strony www?
rozmowa wstępna w celu ustalenia designu strony i założeń na cały projekt
doradzenie w kwestii hostingu oraz jego wybór i konfiguracja
skonfigurowanie poczty firmowej wraz z podłączeniem pod zewnętrzny klient
instruktaż przygotowania tekstów
pomoc z wyborem i przygotowaniem zdjęć
niezliczoną ilość rozmów, wsparcia i pomocy podczas tworzenia pomysłu na stronę 🙂
dopasowanie strony dla tabletów i telefonów
optymalizacja i konfiguracja SEO
nauka korzystania ze strony
Najważniejsza charakterystyka przygotowywanych stron:

– Przygotowana na systemie WordPress,
– Szybki i nowoczesny motyw premium z dożywotnią licencją w cenie, oparty na edytorze Gutenberg,
– Lekkie i skrupulatnie wybrane wtyczki,
– Przygotowanie szaty graficznej według uznania – nie pracujemy na gotowych rozwiązaniach,

Co uznaję za największy atut Whitesite.pl? To, że nie zostawiam użytkownika z nie do końca skończoną stroną, którą musi np. wypełnić treściami. Zawsze dopracowuję całość aż do momentu publikacji w internecie, a następnie uczę Cię korzystania ze strony, przez lekcję online którą można w późniejszym czasie odtworzyć. Następnie przez kolejne 4 miesiące sprawdzam poprawność działania strony, zabezpieczam ją cotygodniowym backupem i aktualizuję. Po tym okresie możliwe jest wykupienie subskrypcji opieki, aby umożliwić Ci spokojne korzystanie ze strony która jest na bieżąco aktualizowana i pilnowana przeze mnie

Rafał: Drugi, w mojej opinii, istotny plus to to, że sam oprócz tworzenia stron www, fotografuję śluby. Jestem w stanie doradzić z układem treści który trafi do potencjalnego klienta, pomóc w doborze zdjęć, ewentualnie zmienić samemu np. format zdjęcia. Dbamy o to, aby strona nie tylko “była”, ale była zrobiona z duszą z poczuciem fotograficznego stylu.
Sprawdź moją dostępność. Wypełnij poniższy formularz.

Formularz web design

Imię i nazwisko
Niezbędny do kontaktu.
Jeżeli posiadasz dotychczasową stronę, uzupełnij jej link.
Jeżeli posiadasz już działającą markę, podaj jej nazwę abym mógł Cię znaleźć w internecie.
Potrzebuję informacji, jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą stronę, co ma się na niej znaleźć i do jakich celów jej potrzebujesz. Jeżeli masz różne źródła inspiracji jak inne strony czy rzeczy z których chcesz skorzystać podziel się nimi ze mną koniecznie.
Jeżeli masz na tym etapie jakiekolwiek pytania, wypisz je poniżej a ja postaram się udzielić odpowiedzi na każde z nich.