Marka Whitesite.pl powstała przede wszystkim z potrzeby odbiorców. Kilka lat temu mając na swoim koncie kilka zupełnie amatorskich projektów stron wykonanych dla znajomych fotografów, zaczęli zgłaszać się do mnie ludzie z zewnątrz potrzebujący wykonania nowej strony. Wychodząc im na przeciw inwestowałem czas w pozyskiwanie nowej wiedzy, aby sprostać wymaganiom jak najlepiej.

– Rafał

Po jakimś czasie whitesite.pl rozrosło się do wielkości kilkuosobowego teamu, w którym stawiamy na dostarczanie stron internetowych dla fotografów. Przyjmujemy szeroki zakres projektów, jednak nie ukrywamy, że najwięcej doświadczenia i wiedzy posiadamy w zakresie stron dla szeroko pojętej branży wizualnej.

Przede wszystkim skupiamy się na tym, aby współpraca z nami przebiegała w dobrej atmosferze, z odpowiednią dawką profesjonalizmu i bez długich terminów realizacji. Priorytetem jest dla nas to, a by od dostarczenia materiałów strony powstawały jak najszybciej. Zwykle dzieje się to w przeciągu 3-4 tygodni.

Oczywiście, czas oczekiwania na rozpoczęcie prac nad konkretnym projektem może przedłużać się z powodu innych bieżących zadań. Jednak gdy już zaczynamy pracę, stawiamy na jak najszybszą realizację.