Oferta – strona internetowa dla fotografa

Cześć. Na wstępie dziękuje za zainteresowanie moją pracą. Oprócz projektowania i obsługiwania stron internetowych zajmuję się fotografią ślubną i produktową, więc strony dla fotografów to szczególny rodzaj realizacji w których czuje się najlepiej.


Whitesite.pl to na ten moment kilka osób, więc pozwól, że będę zwracał się w liczbie mnogiej.

Zajmujemy się tworzeniem szybkich i funkcjonalnych stron internetowych opierających się na autorskich projektach. Nie wykonujemy stron z gotowych motywów graficznych. Przede wszystkim strona musi pokazać cały fotograficzny dorobek z jak najlepszej strony, musi być piękna i zgodna z fotograficznym stylem. Zanim przedstawię ofertę, poniżej przedstawiam kilka ostatnich realizacji przekazanych dla klientów:

https://dawidmazur.pl

https://bartoszplocica.pl

https://kontraktewicz.com

https://rafalmazur.com.pl

https://dbrzostekfotografia.pl

https://nopopatrz.pl

Koszty fotograficznych stron internetowych wahają się u nas od 2000zł do 4000zł w zależności od ilości pracy jaką musimy w nie włożyć.
Najważniejsza charakterystyka przygotowywanych stron:

  1. Przygotowana na systemie WordPress,
  2. Szybki i nowoczesny motyw premium z dożywotnią licencją w cenie,
  3. Lekkie i skrupulatnie wybrane wtyczki premium z dożywotnią licencją w cenie,
  4. Przygotowanie szaty graficznej według uznania – nie pracujemy na gotowych rozwiązaniach,
  5. Przygotowanie strony pod SEO oraz najwyższe standardy optymalizacji,
  6. Nauka korzystania z serwisu,
  7. Półroczny okres wsparcia i gwarancji.

Więcej informacji o stronach oraz systemie na jakim pracuje można znaleźć pod tym linkiem:

https://whitesite.pl/poradnik-informacje-wspolpraca/


Jeżeli chodzi o ceny, każdy przypadek i każda strona wyceniana jest indywidualnie, poniżej przygotowałem jednak przykładowe realizacje wraz z budżetem:


Przykład 2000 zł – odświeżenie aktualnej strony przy zachowaniu podstaw dotychczasowego desingu – np. przejście z nieaktualnego motywu na szybki, nowoczesny motyw. Kilka zakładek, posty blogowe do automatycznego przeniesienia i lekkich poprawek wizualnych.


Przykład 3000 zł – Nowa strona internetowa składająca się z około 5-6 zakładek takich jak: Strona Główna, O mnie, Portfolio, Oferta, Blog, Kontakt.

Przykład 4000 zł – Przygotowanie nowej wersji aktywnej już strony z przeniesieniem dużej ilości wpisów, zachowaniem linkowania pod SEO, doprowadzeniem strony do najwyższych wyników google page insights itd.


W celu przygotowania dokładnej wyceny prosiłbym o wypełnienie formularza: https://forms.gle/HL1WYQQrrahH3TMw5.


Zapraszam również na niezobowiązujące spotkanie online na którym porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. W razie dodatkowych pytań związanych z moją pracą możesz śmiało pisać tutaj lub dzwonić pod numer podany poniżej.

Pozdrawiam,
whitesite.pl – Rafał Mazur